تبدیل پایان نامه به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب

با توجه به ماهیت تخصصی بودن چاپ کتاب و لزوم رعایت اصول نگارش کتاب ، تبدیل پایان نامه به کتاب نیز از این اصول مستثنی نیست !!
آنچه در بالا گفته شد یک اصل بدیهی است و چه لزومی داشت که این موضوع مطرح شود ؟!

موسسه فناورپیشرو با هدف افزایش کیفیت مطالب علمی از یک سو و کمک به دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری براي تقویت رزومه علمی خود در مصاحبه دکتری . و همچنین تقویت رزومه علمی و اداری براي دریافت ارتقاء جایگاه سازمانی از سوی دیگر، و بنا به درخواست بازار نشر و چاپ کتاب به صورت تخصصی پایان نامه شما را به کتاب تبدیل می نمايد این تعامل دو سویه است!!

شما به عنوان مشتری و تیم تخصصی تبدیل پایان نامه به کتاب ما به عنوان مسئول انجام پروژه بر اساس زمینه ی علمی پایان نامه شما نسبت به تبدیل پایان نامه به کتاب اقدام می نماید و افزایش کیفیت مستلزم این است که شما در مورد کتابی که استخراج شده است نظر کارشناسی و علمی خود و یا اساتید خود را با تیم تخصصی ما در میان بگذارید.
بعد از آن بر اساس آنچه در بالاتر گفته شد موسسه فناور پیشرو تنها پایان نامه شما را به کتاب تبدیل نمی کند ، بلکه حقیقتاً ویژگی های یک کتاب علمی را برای شما بوجود می آورد.

مراحل تبدیل پایان نامه به کتاب :

۱- ارسال اطلاعات از طریق سامانه موسسه فناور پیشرو

۲- برآورد هزینه بر اساس تیراژ مورد درخواست و تعداد صفحات پایان نامه و اعلام به متقاضی چاپ کتاب

۳- ارسال فرم قرارداد به صورت الکترونیکی و امضای آن توسط متقاضی چاپ کتاب بر اساس توافقات انجام شده

۴- واریز مبلغ وجه بر اساس قواعد درج شده در قرارداد چاپ کتاب

۵- شروع عملیات ویراستاری و تبدیل پایان نامه به کتاب

۶- طراحی جلد متناسب با موضوع و زمینه ی مربوط به موضوع کتاب

۷- دریافت تائیدیه از متقاضی چاپ کتاب در ارتباط با طرح جلد و ویراستاری انجام گرفته در مطالب و تغییرات انجام شده بر اساس استاندارد چاپ کتاب

۸- دریافت مجوز های شابک ، فیپا ، وزارت ارشاد و ثبت در کتابخانه ملی

۹- چاپ کتاب بر اساس تیراژ مورد توافق

۱۰- ارسال کتاب برای متقاضی چاپ کتاب

نکات مهم در زمان تبدیل پایان نامه به کتاب :

چنانچه کتاب خود را برای دریافت امتیاز پژوهشی مربوط به پایان نامه چاپ می نمائید مسئولیت بخش نامه ها و استاندارد های دانشگاه مربوطه به عهده خودتان می باشد.

در صورتی که نیاز است نام و لوگوی  ارگان و یا دانشگاه و یا هر جای دیگر بر روی کتاب چاپ شود بايد این موضوع را با تیم تخصصی موسسه فناور پیشرو در میان بگذارید و نامه ها و مجوز های مربوطه را در اختیار این موسسه قرار دهید.
مسئولیت مالکیت معنوی کتاب بر عهده ی متقاضی چاپ کتاب است.

جهت ارتباط با کارشناسان و متخصصان ما در امر تبدیل پایان نامه به کتاب کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید . کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت .

فرم ثبت سفارش:
اطلاعات مربوط به کتاب:
لطفا صبر کنید

 

تبدیل پایان نامه به کتاب | استخراج کتاب

طراحی و اجرا: سورنا